Fein select+body agsz18-90lbl
Fein Select+Body AGSZ18-90LBL
Beschrijving
Rechte accuslijpmachine
AGSZ 18-90 LBL Select
Merk
FEIN
Soort
Accu rechte slijpmachine
Genormaliseerde Kenmerken
Accu-spanning
18V
Toerental onbelast
2900-90001/min
Polijstgereedschap ø
80mm
Spantang max. ø
8mm
Schuurlichaam max. ø
50mm
Frees max. ø
12mm
Gewicht zonder accu
1,8kg
Spanning
18V
Toerental (onbelast)
2900 - 9000tr/min
Techniek (motor)
accu
Model
recht
Spantang
8 mm