Accu pin nailer 18v / 23 gauge - exclusief lader en accu's np18dsalw4z
×
Artikelnummer
NP18DSALW4Z
Gtin
Beschrijving
terugslag reductie mechanisme; weinig druk nodig en geen beschadiging op het werk
zeer smalle neus, overal bereik
slim drukmechanisme; geleid de pin in het materiaal en geeft een mooie, gladde finish
diepte instelling zonder gereedschap
"Dry-fire" beveiliging
accu indicator
led verlichting
geleverd zonder accu’s en oplader
Merk
HiKOKI
Soort
Spijkerapparaten 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Hoogte
227mm
Gewicht
2,2kg
Lengte
262mm
Capaciteit magazijn
120stuks
Type spijkers
pin
Lengte spijkers
15 - 35mm
Spijkersnelheid
2,5 pinec/sec
Techniek (motor)
accu
Gewicht
2,2kg
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen