Blaas- zuigapparaat - 18 v - exclusief lader en accu's rb18dsll4z
×
Artikelnummer
RB18DSLL4Z
Gtin
Beschrijving
hoge luchtverplaatsing
compact en lichtgewicht
variabele snelheid
smalle softgrip
geleverd zonder accu's en lader I
Standaard accessoires:
1 neusstuk
Merk
HiKOKI
Soort
Blaas-zuigapparaten 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Greepdiameter
115mm
Gewicht
1,6kg
Lengte
505mm
Zuigcapaciteit
0-2.2m³/min
Gewicht
1,6kg
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen