Accu grastrimmer 36v cg36daw5z
Accu grastrimmer 36V CG36DAW5Z
×
Artikelnummer
CG36DAW5Z
Gtin
Beschrijving
nieuwe technologie “Disk Motor”
U-greep
variabele snelheid
"Quick-stop"-rem
uitstekende balans
gemakkelijke bediening
wordt geleverd zonder accu's en lader
Standaard toehoren:
1 maaikop, 1 schouderriem, 1 veiligheidsbril, 1 sleutel
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 36 V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
5.800 - 7.000tr/min
Geluidsniveau
72dB
Gewicht
5,8kg
L x b x h
1885 x 555 x 365mm
Snijcapaciteit
310mm
Maaidraad
nylon 2,0mm
Toerental (onbelast)
5800 - 7000tr/min
Gewicht
5,8kg
Techniek (motor)
accu
Diameter (draad)
2mm
Geluidsdruk
72dB
Breedte
555mm
Hoogte
365mm
Lengte
1885mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Accu grastrimmer 36V CG36DAW5Z