Accu lintzaag - 18 v - exclusief laders en accu's cb18dblw4z
×
Artikelnummer
CB18DBLW4Z
Gtin
Beschrijving
compact en lichtgewicht
comfortable soft grip en optimale balans
onderhoudsvrije koolborstelloze motor met lange levensduur
hoogste zaagsnelheid en capaciteit in zijn klasse
regelbaar toerental
(AT) automatische elektronische stuurschakeling tussen stille modus en power modus volgens belasting
snelspansysteem verwisselen zaaglint
instelbare materiaalaanslag
led verlichting
machine zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Lintzagen 18V
Genormaliseerde Kenmerken
Gewicht
3,5kg
Bandsnelheid onbelast
80 - 195m/min
Motor zonder koolborstels
Y
Afmetingen l x b x h
413 x 173 x 266mm
Acs (automatic control system)
Y
Afmeting schuurband l x b
900 x 12,5mm
Capaciteit buizen
83mm
Capaciteit vormstaal 90°
80 x 80mm
At mode
80 - 195min
Gewicht
3,5kg
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen