Accu cirkelzaag - 18 v / 66 mm - exclusief lader en accu's c18dbalw4z
×
Artikelnummer
C18DBALW4Z
Gtin
Beschrijving
hoge zaagcapaciteit: 66 mm
krachtige koolborstelloze motor met lange levensduur
30% minder stroomgebruik
elektronische stuurschakeling tussen stille modus en power modus volgens belasting
meer rendement en laag geluidsniveau
licht bedienbare elektronische schakelaar met lange levensduur
overbelastingsbeveiliging
soft grip
accu indicator
dubbele led verlichting
motorrem
soft grip,
in verstek tot 45°
machine zonder lader en accu
Merk
HiKOKI
Soort
Cirkelzagen 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
4.100min
Gewicht
3,2kg
Motor zonder koolborstels
Y
Afmetingen l x b x h
294 x 188 x 255mm
Zaagblad diameter
165mm
Asgat diameter
20mm
Zaagdiepte 90°
66mm
Zaagdiepte in verstek 45°
45mm
Motorrem
Y
Aanloopstroombegrenzing
Acs (automatic control system)
Gewicht
3,2kg
Diameter (asgat)
20mm
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen