Accu metaal cirkelzaag - 46 mm - 36v - eclusief lader en accu's - hsc iv koffer cd3605daw2z
×
Artikelnummer
CD3605DAW2Z
Gtin
Beschrijving
koolbostelloze motor
hoge zaagsnelheid
met ACS functie, toerental past zich aan volgens de belasting
terugslagbeveiliging
LED verlichting
machine exclusief lader en accu's in HSC IV koffer
Standaard accessoires:
HSC IV
Merk
HiKOKI
Soort
Cirkelzagen 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
2400 - 3600min
Gewicht
2,9kg
Afmetingen l x b x h
286 x 193 x 236mm
Zaagblad diameter
125mm
Asgat diameter
20mm
Zaagdiepte 90°
46mm
Gewicht
2,9kg
Diameter (asgat)
20mm
Techniek (motor)
accu
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen