Snoerloze decoupeerzaagmachine cj18dslw4z
×
Artikelnummer
CJ18DSLW4Z
Gtin
Beschrijving
4 standen instelbare pendelslag
batterij indicator
compact en licht in gewicht
led verlichting
soft grip
zaagblad verwisselen zonder gereedschap
Standaard toebehoren:
EXclusive. Zonder batterijen, oplader en koffer.
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 18 V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 2.400tr/min
Capaciteit in hout
135mm
Capaciteit in staal
10mm
Gewicht
2,4kg
Kleinste radius
25mm
In verstek
45°
L x b x h
277 x 76 x 213mm
Slaglengte
26mm
Gewicht
2,4kg
Toerental (onbelast)
0 - 2400tr/min
Gradenhoek
0 - 45°
Techniek (motor)
accu
Breedte
76mm
Capaciteit (hout)
0 - 135mm
Capaciteit (staal)
0 - 10mm
Hoogte
213mm
Lengte
277mm