Accu reciprozaag - 18 v - 5.0 ah / inclusief 2 accu's en lader in kunststof koffer cr18dbwjz
×
Artikelnummer
CR18DBWJZ
Gtin
Beschrijving
Gereedschapsloze zaagwissel voor snel en eenvoudig wisselen van de zaag
Aan/uit-functie orbitale instelling voor sneller zagen ·Robuuste metalen tandwielkast
Tegenwicht voor trillingscontrole
Variabele snelheidschakelaar voor meer controle en de juiste snelheid voor verschillende materialen.
Standaard accessoires:
1 zaagblad, 1 inbussleutel , 1 kunststof koffer
Soort
Reciprozagen 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0-3.000min
Gewicht
3,7kg
Capaciteit staal
19mm
Lengte
458mm
Slaglengte
29mm
Capaciteit hout
120mm
Triaxiale vibratiewaarde (ah)
10,7m/s²
Geluidssterkte (lwa)
85,5dB(A)
Batterij capaciteit
5,0Ah
Batterij voltage
18V
Batterij samenstelling
Li-ion
Batterij (type)
BSL1850
Batterij oplaadtijd
75min
Capaciteit buizen
130mm
Oplader (type)
UC18YFSL
Capaciteit (accu, batterij)
5Ah
Gewicht
3,7kg
Techniek (accu, batterij)
Li-ion
Techniek (motor)
accu
Geluidsniveau
85,5dB(A)
Capaciteit (hout)
0 - 120mm
Spanning (accu's, batterijen)
18V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen