Accu reciprozaag - 18v - 300 mm - exclusief accu's en lader. cr18dmaw4z
×
Artikelnummer
CR18DMAW4Z
Gtin
Beschrijving
Ultracompact en lichtgewicht
werken in krappe ruimtes en werken boven het hoofd
laagste trilling in zijn klasse dankzij User Vibration System (UVP)
4 vooraf selecteerbare snelheidsstanden en variabele schakelaar Izaagwissel zonder gereedschap
zonder accu's en lader
Standaard accessoires:
1 zaagblad metaal, 1 sleutel
Merk
HiKOKI
Soort
Reciprozagen 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 3.000min
Gewicht
2,2kg
Capaciteit staal
13mm
Slaglengte
29mm
Capaciteit hout
300mm
Motor zonder koolborstels
Y
Afmetingen l x b x h
246 x 207 x 87mm
Batterij voltage
18V
Gewicht
2,2kg
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (hout)
0 - 300mm
Capaciteit (staal)
0 - 13mm
Spanning (accu's, batterijen)
18V
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen