Cr12da (nn) w4z cordless reciprocating saw cr12daw4z
×
Artikelnummer
CR12DAW4Z
Gtin
Beschrijving
compact, licht in gewicht, goede balans l hoge zaagsnelheid
zaagblad verwisselbaar zonder gereedschap
zaagvoet verstelbaar zonder gereedschap
gemakkelijk zagen in krappe ruimtes
led verlichting
ook te gebruiken met decoupeerzaagbladen l geleverd zonder accu’s en lader
Standaard accessoires:
2 zaagbladen
Merk
HiKOKI
Soort
Machines 12V PEAK
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 – 3.200min
Gewicht
1,2kg
Capaciteit staal
12mm
Slaglengte
13mm
Capaciteit hout
50mm
Triaxiale vibratiewaarde (ah)
10,9m/s²
Geluidssterkte (lwa)
82dB(A)
Afmetingen l x b x h
335 x 74 x 158mm
Capaciteit buizen
50mm
Gewicht
1,2kg
Lengte (slag)
13mm
Techniek (motor)
accu
Geluidsniveau
82dB(A)
Capaciteit (hout)
0 - 50mm
Capaciteit (staal)
0 - 12mm