Accu reciprozaag - 18v - exclusief lader en accu's - hsc iv koffer cr18dblw4sz
×
Artikelnummer
CR18DBLW4SZ
Gtin
Beschrijving
koolborsteloze motor
AT modus (automatische elektronische schakeling)
low vibration handvat
variabele zaagsnelheid
"Power Lock System": zaagblad snel verwisselbaar zonder gereedschap
zonder lader en accu's in HSC IV koffer
Standaard accessoires:
HSC IV
Merk
HiKOKI
Soort
Reciprozagen 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 1.600/2.300/2.500min
Capaciteit staal
19mm
Slaglengte
32mm
Capaciteit hout
120mm
Motor zonder koolborstels
Y
Capaciteit buizen
130mm
Lengte (slag)
32mm
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (hout)
0 - 120mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen