Accu reciprozaag - 18 v - exclusief lader en accu's cr18dblw4z
×
Artikelnummer
CR18DBLW4Z
Gtin
Beschrijving
koolborstelloze motor
AT modus (automatische elektronische schakeling)
low vibration handvat
variabele zaagsnelheid
"Power Lock System": zaagblad snel verwisselbaar zonder gereedschap
machine zonder lader en accus I
Merk
HiKOKI
Soort
Reciprozagen 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 1.600/2.300/2.500min
Gewicht
3,4kg
Capaciteit staal
19mm
Lengte
435mm
Slaglengte
32mm
Capaciteit hout
120mm
Motor zonder koolborstels
Y
At mode
1.600 - 2.500min
Capaciteit rvs staal
130mm
Gewicht
3,4kg
Lengte (slag)
32mm
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (hout)
0 - 120mm
Lengte
435mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen