Accu reciprozaag cr18dblwjz
Accu reciprozaag CR18DBLWJZ
×
Artikelnummer
CR18DBLWJZ
Gtin
Beschrijving
koolborstelloze motor
anti vibratie handvat
"Power Lock Systeem"; zaagblad snel verwisseld zonder gereedschap
Standaard toebehoren:
2 accu's , 1 oplader, 1 kunststof koffer
Soort
Machines 18 V
Genormaliseerde Kenmerken
Capaciteit in buizen
130mm
Capaciteit in staal
19mm
Gewicht
3,4kg
Toerental onbelast
0 - 1.600/2.300/2.500tr/min
Lengte
435mm
Slaglengte
32mm
Capaciteit hout
120mm
At mode
1.600/2.500mm
Gewicht
3,4kg
Lengte (slag)
32mm
Toerental (onbelast)
0 - 2500tr/min
Capaciteit (hout)
0 - 120mm
Capaciteit (staal)
0 - 19mm
Lengte
435mm
Capaciteit (diameter)
130mm