Accu reciprozaag - 36 v / 300 mm - exclusief accu's en lader cr36daw4z
×
Artikelnummer
CR36DAW4Z
Gtin
Beschrijving
koolborstelloze motor
variabel toerental
zaagsnelheid instelbaar in 4 standen
hoge zaagsnelheid
lage vibratie
pendelslag met swing action
"Power Lock Systeem": zaagblad verwisselbaar zonder gereedschap
zaagvoet verstelbaar zonder gereedschap
Led verlichting
grote ophanghaak
exclusief accu's en lader
Merk
HiKOKI
Soort
Reciprozagen 18V - 36V
Genormaliseerde Kenmerken
Toerental onbelast
0 - 1.700 / 0 - 2.000 / 0 - 2.500 / 0 - 3.000min
Gewicht
4,8kg
Capaciteit staal
19mm
Lengte
485mm
Slaglengte
32mm
Capaciteit hout
300mm
Motor zonder koolborstels
Y
Acs (automatic control system)
Y
Capaciteit buizen
130mm
Uvp (user vibration protection)
Gewicht
4,8kg
Lengte (slag)
32mm
Techniek (motor)
accu
Capaciteit (hout)
0 - 300mm
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen